VILE E BASHKANGJITUR TEK SAN PIETRO REZIDENCE GJIRI I LALEZIT!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka siperfaqe totale 407m2
Vila ka punime ekstra si:
Punime Elektrike
Riformatim Planimetrie
Punime Gipsi
Zgjerim parikimi nga 1 post ne 2 poste
Drenazhim dhe risistemim i gjelberimit
Pllaka dhe hidrosanitare cilesore
Ndrohje ne dysheme me chiller
Kondicionim
Vila Shitet e pa mobiluar.


Resorti San Pietro në një mënyrë shumë inovative ndërthur rezidencat dhe turizmin, ndikon pozitivisht në zhvillimin e zonës dhe sjell pikërisht atë që i mungon: Turizmin Elitar. Në një vend strategjik në plazhin e Gjirit të Lalezit, është projekti më i madh i këtij lloji, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit. San Pietro Resort është një tjetër investim i suksesshëm që mbështetet në një filozofi të tillë.
Në këtë zonë të bukur, në një truall prej 350.000 m2 dhe 1500 m vijë bregdetare me një plazh ekskluziv ndodhet resorti San Pietro. Me zonën luksoze të banimit dhe hotelin me 5 yje, ky kompleks do të kthehet në destinacionin kryesor turistik, cilësi ndërtimi dhe pamje të bukura, jo vetëm nga Shqipëria, por edhe nga rajoni dhe më gjerë. . Hoteli me 5 yje menaxhohet nga një emër ndërkombëtar në fushën e turizmit elitar, “Melia Hotels International”. Grupi Spanjoll është i njohur për standardet e larta, shërbimet cilësore dhe resortet ekskluzive.


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

191 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

935

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Gjiri i Lalzit, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin