SHESIM VILE NE REZIDENCEN "LULE BORE" - Century 21 Albania
Përshkrim

“Lule Bore” eshte nje nga rezidencat e banimit më të reja e cila ofron vila luksoze, me oborre të gjelbëruara ne nje nga zonat më të preferuara të Tiranës, ne kodrat e Lundres, ne afersi te TEG. Ka akses direkt ne rrugen lokale, ne një distancë vetem 600 m nga TEG. Projekti dallohet per vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe afer tij njëkohësisht.

Rezidenca “Lule Bore” ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike.

Vilë , 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 334.7 m2 + 278.8 m2 truall. Me hapësira të bollshme kjo vilë ofron:

Në katin nen toke, depo, tualet, dhome teknike dhe ambient ndenje me ndricim dhe ajrim natyral

Ne katin perdhe ambient ndenje, kuzhinë të vecuar, ambient ngrënie, studio, një tualet.

Ne katin e parë ofron tre dhoma gjumi, dy tualete, garderobe ne dhomen matrimoniale.

Ju ftoj te me kontaktoni per te marr me shume informacion!


Informacion
Sip. Totale:

335 m2

Sip. e brendshme:

335 m2

Sip. Toke:

279 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

4

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

258

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin