Shesim Apartament 1+1 te mobiluar tek Pazari Ri - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen Hoxha Tahsim prane Pazarit te Ri shesim Apartament 1+1 te mobiluar. Me nje siperfaqje totale prej 71.5 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor i cili ben shperndarjen neper ambjente, sallon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine, dhome gjumi, tualet. Apartamenti sapo eshte rinovuar ne menyre shume cilesore, tualeti me tuba multistrat, pajisjet cilesore inkaso, parket krono swiss AC5 8mm, i patinuara i gjithi, vetrata te reja dopio xham dhe me grila, dyert te reja te brendshme, sistem elektrik dhe ndricues te rinj. Ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati me ashensor, me orientim nga Lindja. Mundesi fantastike per tu perdorur si investim ne platformat e Daily Rent, (Airbnb, Booking), kthimi i garantuar i investimit per nje afat te shkurter. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper infomracion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1745

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.plans
Vendndodhje

Adresa: Pazari i Ri, Pazari I ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin