SHESIM APRTAMENT 2+1 TEK RRUGA DIBRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga e Dibres!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ndertim i 2022.
Pozicionuar ne katin e 9-te nje pallati 10-katesh ne nje zone te ndertuar dhe te zhvilluar mire.
Apartamenti ofron:
-1 sallon ndenje sebashku me kuzhinen
-2 dhoma gjumi,
-2 tualet
-1ballkon

Siperfaqe totale 117.32m²
Siperfaqe e brendshme 101.49m2

Firma ndertuese ka aplikuar standarte te larta te punimeve.
Ndertimi eshte mjaft cilesore, me fasade te ventiluar dhe punime ekstra speciale.

Me kontaktoni per informacione te metejshme.


Informacion
Sip. Totale:

117 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

412

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Medreseja, Farmacia 10, QSUT, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin