Vila e Bashkangjitur Në Shitje në Lakeside Residence Farke! - Century 21 Albania
Përshkrim

Lakeside Residence ndodhet vetëm 3.8 km dhe 15 min larg qendrës së Tiranës. Ju ofrojme pamje mahnitëse të liqenit dhe natyrës përreth nga cdo vilë dhe apartament. Lakeside Residence ndodhet sipër shëtitores së liqenit të Farkës duke iu ofruar rezidenteve të saj mundësinë për aktivitete të ndryshme clodhëse.

Vila që disponojmë për shitje është e përbërë nga 3 kate ndërtim , oborr të bollshëm dhe poste parkimi.

Organizimi i Vilës është si më poshtë :

Sipërfaqe parcele : 250 m2
Sipërfaqe ndërtimi + verandë : 202 m2
Kati -1 : 67.4 m2
Kati përdhe : 67.4 m2
Kati 1 : 53.6 m2
Verandë kati parë : 13,6 m2

Në total Vila ka :

3 Dhoma gjumi
1 Ambient Ndenie + Ambjent gatimi
3 Tualete
1 Verandë
Post Parkimi

Pamje e jashtme e mrekullueshme dhe përfitimet e brendshme të nje fasade të ventiluar + sistemin kapot.
Fasada e ventiluar ofron izolim termik të përmirësuar, ulje të kostove të energjisë dhe një ambient më të shëndetshëm për të gjithë banorët.

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontakton


Informacion
Sip. Totale:

202 m2

Sip. e brendshme:

188 m2

Sip. Toke:

250 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Farke, Farkë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin