SHITET TOKE NE SHKALLNUR! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne Shkallnur.
Toka ka nje siperfaqe prej 3887m2
Prona disponin certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

3887 m2

Sip. e brendshme:

1887 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

332

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkallnur

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin