SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK VLORA MARINA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vlora Marina ofron një kombinim të komoditetit dhe shërbimeve çdo dite, për të shijuar vetëm ose në shoqërinë e familjes dhe miqve tuaj.
Apartamente premium të Vlora Marina ofrojne pamje spektakolare që shtrihet nga Adriatiku deri te Joni, me ishullin e Sazanit përballë dhe gjirin panoramik të Vlorës.

 Apartament premium.
 Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e dites, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem.
 Verande me siperfaqe 67 m2
 Shërbime mirëmbajtje përgjatë gjithë vitit
 Siguri 24/7
 Standarde të larta dhe bashkëkohore ndërtimi.

NJË DESTINACION I KLASIT BOTËROR

Per me shume detaje me kontakto.


Informacion
Sip. Totale:

173 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

419

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin