SHITET TOKE NE DURRES, PRANE LIQENIT TE NISHTULLES - Century 21 Albania
Përshkrim

Tokë per shitje e cila ndodhet pranë rrugës Prishtina, Durrës!

Informacion rreth pronës:
• Sipërfaqe prej 3800 m²
• Tipologjia Arë
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për me teper informacion dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

3800 m2

Sip. e brendshme:

3800 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

95

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rrashbull

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin