DYQAN PER SHITJE NE KOMPLEKSIN GREEN CITY ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme per shitje dyqan ne kompleksin Green City, ne Unaze te Re.

Dyqani ndodhet ne katin 0 me pamje brenda kompleksit si dhe nga rruga krysore.

Ka nje siperfaqe totale 50/m2 dhe organizohet ne nje ambient openspace dhe tualet.

Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

176

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin