Jepet me qira apartament 2+1 me verande ne Selite ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ne nje kompleks apartamentesh te sapo perfunduar apartament 2+1 !
Apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine te perbashket ,dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje verand me pamje nga Tirana .
Ka nje siperfaqe 137 m2 totale dhe orientimi eshte perendim.
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

137 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

323

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Theodhor Kavalioti, Selitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin