APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN E-88, LAPRAKE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme per shitje apartament 1+1 ne kompleksin E-88, ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim dhe te katertin teknik, te nje pallati 12 katesh brenda Kompleksit.

• Sipërfaqe neto: 69 m²
• Sipërfaqe bruto: 84 m²

Organizohet ne:
-Korridor ne hyrje te Ap
-Sallon se bashku me kendin e gatimit
-Dhome gjumi
-Tualet
-Ballkon

Per nje vizite ne prone ose informacione te metejshme me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

266

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin