Vila ne Shitje Kompleksi "SIAR" prane Liqenit te Farkes - Century 21 Albania
Përshkrim

Kompleksi rezidencial “Siar”eshte kompleksi me i ri ne faze ndertimi , i pozicionuar ne zonen jug-lindore te qytetit te Tiranes,Kjo vendodhje eshte ne nje nga zonat me elitare te qytetit, prane Liqenit te Farkes, 6 km nga qendra e Tiranes e ofron kushte ideale per nje jetese te shendetshme, mes ajrit te paster dhe gjelberimit .
Kompleksi perbehet nga 33 Vila 2-kateshe dhe nje kat nen toke dhe hapesirat rekreative, te dedikuara per nje standart me te larte jetese.Vilat jane projektuar ne menyre te tille, per t’iu pershtatur kerkesave te nje komuniteti te perzgjedhur rezidentesh.
Perparesite e ketij kompleksi te ri jane zgjedhje moderne te arkitektures dhe konstruksionit qe ofrojne komfort,siguri dhe jetegjatesi, privatesine ku cdo Vile ka hyrje individuale , qetesi dhe mjedis te shendetshem familjar.Vlen per tu permendur pamja reklasuese e ambjenteve te jashtme , natyra ku ne te cilen pozicionimi i zones ofron nje oaz me gjelberim te perhershem ,fale shtrirjes se terrenit dhe afersise me Liqenin e Farkes ku e ben kete pamje akoma me te mrekullueshme.Zona ku po ndertohet kompleksi ‘Siar” vlen te permenden facilitetet qe ofrohen pasi eshte zone ne zhvillim, ne afersi me shkolla, kopshte per femije,spitale ,sherbime te ndryshme si edhe pike referimi per aktivitete te jashtme, sport, lundrim etj.

Rreshti i Vilave Tipi E, pozicionohet ne pjesen fundore te sheshit, i cili eshte ne faze ndertimi ku punimet kane evoluar shume dhe jane nga te parat qe po ndertohen dhe jane Vila te Bashkangjitura por secila ka hapesiren dhe distancen e duhur nga njera- tjetra.dhe perbehet nga 3 module me kater njesi Vilash 2 Kateshe ne krahun jugor te sheshit qarkullues. Kati perdhe organizohet me 1 Dhome ndenjeje, 1 Ambient ngrenie dhe Kuzhine gatimi, 1 Tualet dhe Garderobe si dhe Kati I-re eshte i organizuar me ambjentet e nates, 3 Dhoma Gjumi, ku Dhoma Matrimoniale ka Tualetin brenda dhe nje Garderobe te madhe.2 Dhomat e tjera kane Garderobe , dhe ne kete kat ka edhe 1 Tuale.Vilat Tipi E ne pjesen e podrumit jane trajtuar te perbashketa per secilen modul dhe me 2 vende parkimi per secilen prej njesive Tip.Secile Vile ka sip. te ndryshme te parceles se truallit.


Siperfaqe Totale Vila Tipi E: 478.2 m2

Siperfaqe Brendshme : 270.9 m2
Siperfaqe Trualli: 168 m2
Sipoerfaqe Perbashket: 39.3 m2


Ju lutem per cdo informacion me te detajuar, per Vilat e Tipi E pasi jane ne fazen qe mund te zgjidhni ke ju deshironi per nje shtepi ideale, jeni te mirepritur te na kontaktoni per t'i vizituar nga afer!


Informacion
Sip. Totale:

478 m2

Sip. e brendshme:

271 m2

Sip. Toke:

168 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

142

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin