Shitet vile individuale ne Sauk! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile individuale ne Sauk!

Ne Sauk, ne nje vendndodhje shume te mire, ne fillim te rruges qe te con ne Teg shitet nje vile 4 kateshe e cila eshte totalisht e investuar dhe e mobiluar. Pertej ksaj ka oborr te bollshem dhe poste parkimit.

- Kati 1
Ne kete kate ka nje apartament normal 2+1, me nje tualet

- Kati 2, 3 dhe 4
Ne keto kate ndodhet nje apartament 3+1 me 2 tualete. Ka nje korridor shperndares, ballkon ne dhomen e gjumit dhe verande

Ne vile mund te jetojne fare mire 4 familje duke qene se siperfaqja e ndertimit eshte e plote dhe planimetrite jane funksionale.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

495 m2

Sip. e brendshme:

495 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

288

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sauk, Sauk i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin