Apartament 2+1+2 për Shitje në Dhërmi, Vlorë - 370000€ | 128.1m² - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky është një apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banja, në katin e dytë të një ndërtesë dykatëshe në Dhërmi, Vlorë që është në shitje për 370,000€.
• Sipërfaqe neto 86m²
• Sipërfaqe bruto 128.1m²
• Sipërfaqe e ballkonit 29.2m²
• Ndodhet në katin e dytë të ndërtesës
• Përbëhet nga dy dhoma gjumi dhe dy banja
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

128 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

391

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin