APARTAMENT 1+1 ME QIRA, GARDEN BUILDING RRUGA E KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 me vendodhje tek "Garden Building" nje godine elitare e cila siguron kushte maximale per nje jetese komode.

Kompleksi karakterizohet nga nje cilesi e larte ndertimi.

Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi sebashku me garderobe, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 11, ka planimetri te rregullt dhe siperfaqe prej 75 m2, eshte i mobiluar totalisht me nje arredim modern.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

431

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin