Shitet Are+Truall+ndertim tek Palma Nova Resort, buze rruges dytesore - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka është në zonën e Bërzhitë, Tiranë dhe është në shitje me çmimin 350,000€. Ky tokë ka një sipërfaqe totale prej 1412 m²
• Sipërfaqja tokes është 1412 m²
• Sipërfaqja ndertuar është 240 m²
• Vendndodhja e tërrenit është në Bërzhitë, Tiranë, një zonë me zhvillim të shpejtë urban
• Ideale për ndërtimin e një shtëpie private ose të një kompleksi banimor
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!
Cmimi eshte i negociuar nga 395000 ne 350000 euro


Informacion
Sip. Totale:

1412 m2

Sip. e brendshme:

1412 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bërzhitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin