SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI ZOLOGJIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 per Shitje prane Kopshtit Zoologjik!

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të pajisur më ashensor ne nje nga rezidencat me te reja prane Kopshtit Zoologjik dhe organizohet nga dhome ndenjeje bashkë me kuzhinën, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një oaz qetësie mes gjelbërimit dhe relaksit që të ofron vendodhja e kësaj rezidence pranë faunës së Kopshtit Zoologjik, dhe shumë pak metra larg Liqenit Artificial Tiranë .
Më të gjitha facilitetet për një jetesë komode.
Post Parkimi me cmim extra.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë ju lutem të më kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

251

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin