Shesim apartament 2+1 pranë "Bllokut të Ambasadave" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 te Rr. e Bogdanëve.

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me dy ashensorë dhe -2 kate parking. Zonë shumë e kërkuar, me akses të shpejtë në dy rrugët kryesore të qytetit (Rr. Durrësit\Kavajës).
Apartamenti ka një sallon të bollshëm, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Orientohet nga Jug-Lindja.

Për informacione të mëtejshme, ju lutem më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

133 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

307

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Bogdaneve, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin