SHESIM APARTAMENT 2+1 TE RRUGA DRITAN HOXHA ! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHESIM APARTAMENT 2+1 TE RRUGA DRITAN HOXHA !

Shesim apartament 2+1+ Post Parkimi te Rruga Dritan Hoxha !!
Eshte vendosur ne nje Godine Banimi, Sherbimi dhe Hoteleri 16 Kateshe , 4 Kate Parking .


Informacion mbi Apartamentin:
- Sipërfaqe totale: 88.6M2
- Sipërfaqe neto: 73.2M2
- Kati 7 teknik
- Aktualisht ne faze ndërtimi


Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

320

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin