BLLOK, APARTAMENT 2+2 PER QIRA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim apartament 2+1+2+kuzhine e vecuar ne Bllok.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati shume te mirembajtur me ashensor.
Vendndodhja e apartamentit ne Bllok e ben nje mundesi shume te mire banimi me te gjitha facilietete e nevojshme per nje jetese komode.

Apartamenti organizohet ne:

- Sallon me oxhak funksional
- Kuzhine e vecuar
- 2 Dhoma gjumi
- 2 Tualete
- Ballkon

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe xhamat te pajisur me grila elektrike.
Per me shume info. dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

145 m2

Sip. e brendshme:

134 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin