SHESIM APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI NE DHERMI - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1+post parkimi me pamje nga deti ne Dhermi.Kompleksi Santorin 3 eshte i pozicionuar shume prane detit i orientuar me pamje te lire.Kompleksi perbehet me 30 apartamente dhe eshte i projektuar me nje pishine te perbashket dhe me parking nentokesor. Objekti perfundon ne Qeshor 2024.
Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

195

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin