Apartament 1+1 për Shitje tek Shkëmbi I Kavajës ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky është një apartament 1+1 në kat të parë tek Shkëmbi I Kavajës, për shitje me çmimin 89.856€.
• Organizohet ne salle ndenje me kuzhine,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon .
• Sipërfaqe neto: 64.85 m²
• Sipërfaqe bruto: 74.88m²
• Apartamenti ndodhet në kat të pare të një ndërtese te re ne faze punimesh
• Ndodhet në zonën e qetë dhe të preferuar

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

107

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin