Apartament 2+1 per Shitje tek Liqeni i Thate! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament te tipologjise 2+1 ne zonen e liqenit te thate, ne fillim te rruges Hamdi Sina, pallat i pozicionuar ne nje zone te qete dhe me akses ne rrugen kryesore.
Kati 3, pallat i ri , me ashensor dhe me administrim te rregullt.
Prona ka nje planimetri te shfrytezuar maksimalisht dhe shume te rregullt, e shperndare ne ambient ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone, me nje siperfaqe neto 100.5 m2.
Nje tjeter vlere e apartamentit eshte investimi gjeneral deri ne nje mobilim ne detaj, ku cmimi do perfshije dhe mobilimin .

Prona gezon dokumentacion te rregullt hipotekor!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1518

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Hamdi Sina, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin