Shitet Biznes Hotelerie , Korce - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Biznes Hotelerie ne Bulevardin Republika ne Korce

Objekti eshte i investuar totalisht ne menyre bashkekohore , me siperfaqe totale 600 m2 .

Godina eshte me 3 kate
Ne katin zero ndodhet bari, restoranti dhe oborri.
Hoteli ka 11 dhoma ne dispozicion dhe ka nje bilanc vjetor goxha te konsiderueshem.

Qeraja e objektit eshte 1500 Euro/muaj . Kontrata e qerase eshte e lidhur deri ne vitin 2030 , me te drejte Rinovimi .

Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe me me shume te populluara nga turistet dhe vizitoret .

Per me shume informacion me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

570 m2

Sip. e brendshme:

570 m2

Sip. Toke:

70 m2

Dhomat e gjumit:

11

Tualetet:

12

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

434

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevard Republika

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin