Qira, Ambjent Komercial, kati 0, me fasade prane Lake View - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet tek Residenca Lake View Per Qira.
Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje rrezidence shume elitare e cila eshte ne fazat e fundit te kolauditimit dhe ndodhet shume prane zones se liqenit. Ambienti ka nje siperfaqe 132.3m2 dhe 36.3m2 verande eshte open space ka dhe 2 tualete.

Mund te pedoret per ambjente komerciale si Bar, restorant, qendra te ndryshme si palester, qender estetike etj


Informacion
Sip. Totale:

132 m2

Sip. e brendshme:

132 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

389

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin