SHITET 2+1 I SAPOMOBILUAR NE DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament tek Stadiumi ne Durres. Apartamenti eshte i strukturuar ne ambient ndenje se bashku me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 1 ballkon.Eshte i gjithi i sapo mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitin 2023, dhe ndodhet ne katin e 3 banim. Per me shume informacion mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1206

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Stadiumi

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin