Apartament 1+1 Për Qera pranë Shkollës së Kuqe - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 e qera pranë Shkollës së Kuqe, Tiranë.
Prona ndodhet në një lokacion mjaft të preferuar në afërsi të qendrës së Tiranës, Pazarit të Ri dhe Selvisë.
Ka pranë të gjithe facilitetet e nevojshme. Gjendur në katin e dytë të një pallati 5-katësh ekzistues, me një sipërfaqe prej 59 m²,
apartamenti ofron një dhomë gjumi të rehatshme, një tualet dhe një dhomë ndenje të kompletuar të ndarë nga kuzhina.
PREFEROHEN KLIENTE FAMILJARE !


Informacion
Sip. Totale:

59 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

589

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin