RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1, SHESIM APARTAMENT ME OBORR 3+1+2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek zgjatimi i rezidences Kodra e Diellit 1, shitet super apartament 3+1 Me oborr dhe mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne ne nje nga rezidencat me te cilesore dhe te sigurta te tiranes dhe organizohet ne nje sallon shume te bollshem ndenje, ambientin e gatimit, nje dhome gjumi master me garderobe dhe tualet te dedikuar, nje dhome gjumi me krevat dopio dhe nje dhome gjumi me femijesh me krevat tek, nje tualet te pergjithshem dhe nje super oborr ne te cilin kan dalje te gjitha ambientet e apartamentit .
Apartamenti eshte super i investuar ne cilesine maksimale si dhe detajet me te vogla ku vlen per tu permendur:
-Vetratat quadruplex per izolim akustik dhe termik maksimal
-Intalimet hidraulike dhe elektrike te gjtha multistrad te nderruara nga ato qe ka perdorur firma e ndertimit
-Elektroshtepiaket te markave me cilesore dhe te kushtueshme ku vlen te permendet SMEG
-Grilat Metalike me elektromotor
-Mobilim super cilesor dhe i bukur ku cdo gje eshte e bere me porosi.
Vlere e shtuar eshte edhe oborri i apartamentit ku nje pjese e madhe eshte si verande e shtruar per te konsumuar vakte ngrenje gjate veres gjithashtu jane nxjerre dhe instalimet per lavaman dhe eshte mundesia per nje zgare per barbeque
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit


Informacion
Sip. Totale:

255 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

458

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Residenca Kodra e Diellit 1, Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin