Prane Viles Gold, Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Te Lire - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane vile Gold, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapo perfunduar dhe organizohet ne nje sallon ndenje me ambientin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale, 2 dhoma gjumi femijesh, 2 ballkone, dhe dy tualete te dyja me dritare. Apartamenti eshte i investuar me investim ekstra nga ato qe mundeson firma e ndertimit dhe eshte gati per mobilim. Apartamenti ka nje orientim perfekt qe pervecse mundeson pamje fantastike mundeson dhe ndricim te larte. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

878

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Gjon Buzuku, Selvia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin