AKSES TIRANA, SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME POST PARKIMI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje prane ish doganes.
Kompleksi ”Akses Tirana” është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. Ai ndodhet vetëm 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës. Akses Tirana ofron apartamente të projektuara me një standart të lartë dhe stil bashkëkohor, të ndriçuara mirë me vetrata që zgjaten deri në dysheme.
Ky apartament organizohet ne 2 dhomat gjumi, 2 tualete, ambjent ndenje si dhe dy ballkone .
Apartamenti disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim .
Akses Tirana është hapësira më e re multifunksionale në hyrje të Tiranës, me kapacitet ndërtimi rreth 90.000m2.
8 objekte banimi dhe shërbimi.
Hapësira rekreative dhe të gjelbërta të shtrira në sipërfaqe dhe lartësi që mundësojnë ndërlidhje midis banimit, biznesit dhe zyrave.
Per me shume informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

243

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Dogana, Akses Tirana, Ish Dogana

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin