Shitet Biznes Kopsht Cerdhe + Godine , ne Korce - Century 21 Albania
Përshkrim

E pozicionuar ne nje zone strategjike, vetem pak metra nga Blv Gjergj Kastrioti , Kati i 1-re 1 nje Pallati shume Mire te Administruar
Ambjent Biznesi Ne Shitje Plus Aktivitet
Mirritje Femijesh, Ambjent Edukimi dhe Argetimi per Femije


Eksperience 12 vite ne treg, i lincensuar sipas te gjitha ligjeve ne fuqi, me kapacitet te kenaqeshem deri ne 40 shtreter.

Disponon :
Ambjent ne sherbim te cerdhes
Dy Dhoma Fjetje
Kuzhina
Tualet per te Rritur dhe Femije
Ambjent Ngrenje
Zyre

Sip Totale e Brendshme 220m2 pasi disponon me shume metra sec ka ne Certifikate Pronesie

Veranda e Pozicionuar ne Jug, Krijon nje ambjent shume Clodhes dhe Argetues per Femijet apo per cdo Aktivitet tjeter Sportiv


Objekti disponon Dy Hyrje te vecanta dhe te jep ndjesine e nje Vile Private

Mundesi:
Zhvillimi i Biznesit Aktual
Krijim i Dy apartamenteve te Banimit (Disponohen dy Certifikata te Ndryshme Me Planimetrine Perkatese)
Mundesi Reale per Ndertimin e nje Biznesi te Ri:
Klinike Mjekesore dhe Dentare
Qender Zhvillimi Kursesh
Qender Estetike
Ambjenti Disponon Ngrohje Qendrore me Gas dhe ndodhet ne nje Zone me Dendesi te Larte Levizje


Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

162 m2

Sip. e brendshme:

133 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin