SHITET APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 TEK LIQENI I THATE ME 1780 EURO/M2 !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne Liqen te Thate ne nje pallat te vitit 2015.

Informacione mbi Apartamentin :
Siperfaqe neto 149m2
Siperfaqe bruto 162m2
Kati i 3-te banimi
Orientim Lindje-Perendim
Me Hipoteke
Investim i Ri


Organizimi:

•Korridor Shpërndarës
•Sallon Ndënjie

•3 Dhoma Gjumi ku 2 prej tyre jane bosh dhe mobilohen sipas rastit dhe kerkeses se klientit
•Kuzhinë Inkaso

•2 Tualete Inkaso (njëri me dritare)

•Ballkon

Detaje të tjera:
•Investuar me Arkitekt

•Arredim Luksoz
•Sistem Ngrohje Chiller
•Smart Tv 75" 4K

•Tavane të Varuara
• Elektroshtepiake Samsung
•Lavastovilje Broch
•Lavatrice
•Ndriçim Led

•Sistem Kapot 5 cm

•Termoziolim & Izolim Akustik 100%

•Dritare Dopioxham
•Grila Elektrike
•Parket Druri AC5
•Pallati izolim me sistem kapot

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të preferuar e të qetë për banim. Akses i menjëhershëm me rrugët kryesore.

Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️


Informacion
Sip. Totale:

162 m2

Sip. e brendshme:

149 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1988

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Ullishtes Pajtoni, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin