Shesim Apartament mundesi investimi ose banimi ne Sarande 3 minuta larg detit - Century 21 Albania
Përshkrim

Ju ofrojmë një mundësi të shkëlqyer për të blerë një apartament në katin e katërt, vetëm 3 minuta larg detit në qytetin e Sarandës. Ky apartament është pjesë e një ndërtese 4-kateshe pa ashensor, me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Prona është në beton dhe ka nevojë për tu vendosur muret dhe për tu investuar, ashtu siç shihet edhe në fotot me siper, rrethuar me te kuqe.

Nje mundesi e shkelqyer për investim, pasi ka një sipërfaqe totale prej 183 metra katrorë dhe mund të ndahet në 3 deri 4 apartamente për të punuar me platformat online booking.com / abnb.

Përveç kësaj, ky apartament ofron një mundësi të kendshme për banim, pasi ndodhet në një zonë qendrore, duke ju ofruar mundësinë për të ndërtuar shtëpinë e pushimeve të ëndrrave tuaja sipas preferencave dhe investimeve tuaja.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

183 m2

Sip. e brendshme:

183 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

274

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin