SHITET TOKE DHE GODINE SHERBIMI KARBURANT / BAR - RESTORANT / SERVIS MAKINASH NE PERMET! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet godine sherbimi 2 -kateshe + karburant + servis makinash nje 1-katesh .

Godina ka nje siperfaqe totale prej 392m2.
-kati 0 ka siperfaqe ndertimi 196 m2 dhe ka funksion per Bar-Restorant .
-kati 1 ka siperfaqe ndertimi 196 m2 funksionin si ambient zyre dhe eshte i dhene me qira.
Siperfaqe e truallit 5000 m2
Prane godines ndodhet karburanti i cili eshte i gatshem per tu vene ne pune.

Gjithashtu ndodhet dhe nje godine nje katshe e cila ka nje siperfaqe prej 109 m2 dhe funksionon si servis makinash dhe eshte e dhene me qira.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !!


Informacion
Sip. Totale:

501 m2

Sip. e brendshme:

501 m2

Sip. Toke:

5000 m2

Tualetet:

4

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

223

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Përmet

Qyteti: Përmet


Kontakto Agjentin