ALI DEMI, SHITET APARTAMENT 2+1 ME VERANDE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Ali Demi !
Apartamenti me siperfaqe totale 157m2, ndodhet ne katin e 7-te , ne nje pallat te ri ne ndertim ne fazen perfundimtare te punimeve,
Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit , 2 dhoma gjumi , nje tualete dhe nje verande me siperfaqe 55 m2 .
Aktualisht pallati eshte ne fazen perfundimtare te punimeve dhe behet i banueshem seshpejti.
Per me teper informacione kontaktoni numri bashkengjitur !


Informacion
Sip. Totale:

157 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

338

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Prane Ish Tregut Elektrik, Tregu Elektrik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin