BLV. ZOGU I PARE, JAPIM ME QIRA APARTAMENT PER ZYRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Bulevardi Zogu i Pare jepet me qira ambjent i pershtatshem per zyra . Apartamenti ka siperfaqe 20m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambjent open space dhe 1 tualet .Cmimi eshte neto.
Per me shume detaje, ju lutem na telefononi !!


Informacion
Sip. Totale:

20 m2

Sip. e brendshme:

20 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

263

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Zogu i Pare, Bulevardi Zogu i Parë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin