SHITET VILE INDIVIDUALE TE TURQUOISE MARINA, HAMALLAJ GJIRI LALEZIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHITET VILE INDIVIDUALE TE TURQUOISE MARINA, HAMALLAJ GJIRI LALEZIT!

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.

Kompleksi zhvillohet nje nje siperfaqe prej 350000 m2 nga e cila 35000 m2 do te jete siperfaqe ujore, duke patur ne brendesi te kompleksit 307 vila edhe 216 apartamente,.

• Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.
• Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë ndertimi, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

• Shërbimet: Aquapark, pishina, bar, restorant.
• Facilitete: Plazh privat, port ankorimi për mjete lundruese, parkim i dedikuar, korsi biçikletash, ambiente sportive.

Vila eshte e organizuar ne dy kate:
Kati perdhe:
- Sallon
- Ambient gatimi + ngrenie
- Verande
- Tualet

Kati i pare:
-3 dhoma gjumi
-Tualet

Te dhenat mbi pronen:
Sipërfaqe fizike 131 m²
Sipërfaqe perbashket 2.2 m²
Sipërfaqe verande 32 m²
Siperfaqe oborri 225.4 m2
Sipërfaqe parcele 308 m²

Ne pjesen e oborrit eshte parashikuar edhe ndertimi i nje pishine, facilitet per te cilin leja mundesohet nga ana e ndertuesit dhe ndertimi mund te realizohet po nga ndertuesi me nje kosto ekstra.

Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem me detin, ne nje distance vetem 300 m larg nga plazhi.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

165 m2

Sip. e brendshme:

131 m2

Sip. Toke:

308 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1,2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

304

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Hamallaj

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin