Shitet 11.000 m2 toke prane City Park - Century 21 Albania
Përshkrim

Disponojme 11.000 m2 toke ne autostraden Tirane-Durres, prane qendres tregtare City Park.
Prona eshte e pashfrytezuar momentalisht, dhe eshte shume e pershtatshme per investime te ndryshme si: Agroturizem, ndertim kapanonesh, komplekse vilash apo biznese te tjera te ndryshme.
Pozicionimi i prones, shume prane autostrades Tirane-Durres dhe 10 minuta larg nga Aeroporti Nene Tereza, i jep biznesit vlere te shtuar.
Per me shume informacion, apo per nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

11000 m2

Sip. e brendshme:

11000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin