SHITET GARZONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Garzonierja ndodhet në katin e 4 të një ndërtese 6-katëshe
Sipërfaqe totale 45 m².
Garzonieria sapo eshte investuar dhe eshte e gatshme vetem per mobilim.
Pozicionohet nje nje zone e cila eshte ideale si per pushime verore ashtu edhe per ta punuar ne booking.
Zona eshte mjaft e frekuentuar nga turiste dhe vendas gje e cila e ben te banueshme pergjate gjith vitit.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

45 m2

Sip. e brendshme:

40 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

200

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi i Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin