SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM NDERTIM I RI, 200 M LARG NGA DETI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati gjashte katesh .
Organizohet nga koridori shperndares , ambienti ndenjes + kuzhine ,
nje dhome gjumi , nje tualet dhe verande .
-Disponon :
*Siperfaqe te brendeshme prej 54.00 m2
*Siperfaqe te perbashket 10.62 m2
*Siperfaqe totale 70.82m2
*Mundesi blerje dhe me keste
*Ofrohen dhe poste parkimi me cmim ekstra.
*Viti i perfundimit te ndertimeve ne fund te vitit 2025.
• Është një mundesi e mirë investimi ,pasi zona ofron te gjitha facilitetet.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju miepresim te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

58

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin