SHITET VILE 2 KATESHE NE PEZE-HELMES - Century 21 Albania
Përshkrim

-Ndodhemi ne zonen e Peze-Helmes ku do ju prezantojme me nje vile individuale 2 kateshe per shitje . -Siperfaqe e ndertimit te saj eshte 296 m2 dhe siperfaqe trualli totale 800 m2.
-Ne pjesen e jashtme ne katin -1 nga ku akesesojme garazhin e mbyllur per 2 automjete , gjuthashtu kemi lulishte te gjelberuara me zona relaksi dhe ambient per barbique .
-Ne ambientet e oborrit kemi nje godine te vecuar e cila sherben per sauna

Organizimi i viles :
Kati 0 : Ambienti i ndenjes i bollshem , 1 kuzhine e vecuar , 1 dhome gjumi dhe nje tualet .
Kati 1 : E aksesojne nepermjet shkalleve te vecuara gjithashtu ka 3 dhoma gjumi me ballkon , 1 ambient ndenjie dhe nje tualet.

Vila ka sistem qendrore ciller dhe kondicionimi .

Prona disponon dokumentacion te rregullt .
Per nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

296 m2

Sip. e brendshme:

296 m2

Sip. Toke:

800 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Kati:

1,2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Pezë - Helmes

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin