APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE PLAZH PRANE PELIKANIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 ne afersi te pasticeri "Pelikani" ne Plazh me siperfaqe 86m2. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , kuzhina, si dhe tualeti. Ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

411

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Hekurudha, Plazh Hekurudha

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin