SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SPITALI AMERIKAN NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne Durres me siperfaqje 56.38m2 i pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues.
Organizohet ne dhome gjumi, sonxhorno me kuzhinen e vecuar, ballkoni dhe tualeti.
Apartamenti ka orientim perendim qe i jep ndricim natyral gjate gjithe dites.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

56 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

777

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin