Shitet njesi biznesi, kati i pare tek Lake View - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet njesi biznesi ne rezidencen Lake View tek Liqeni i Tiranes, ne Rrugen Kristo Luarasi.

Njesia ndodhet ne godinen C
Disponon nje post parkimi ne katin -2 me cmim extra 35.000 euro .
Perbehet nga nje hapesire openspace dhe nje tualet, por mund te behen ndarje sipas deshires pasi eshte ende ne faze shtrimi.
Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me zhvillim te shpejte dhe elitar te zones se Liqenit artificial, ku kerkesa per biznese qe ushtrojne aktivitetin e tyre eshte cdo dite ne rritje.
Akseson shume lehtesisht duke evituar trafikun, autostraden Tirane -Durres dhe Tirane - Elbasan.


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

318

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin