KOPSHTI BOTANIK, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1 LUKSOZ - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Kopeshti Botanik, prane xhamise, jepet me qira apartament 3+1 me mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje nga pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualetin e dedikuar, 2 dhoma femijesh, 2 ballkone dhe nje tualet kryesore.
Vlen per tu theksuar qe te dy tualetet jane me dritare, gjithashtu dhe mobilimi i apartamentit eshte totalisht i ri dhe i paperdorur me pare dhe mbi te gjitha eshte nje mobilim shume cilesor dhe i kushtueshem

Apartamenti eshte i projektuar me arkitekt dhe totalisht i mobiluar i gatshem per tu banuar.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

132 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

237

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin