RESTORANT DURRESI, SHESIM GODINE E PERSHTATSHME PER BIZNES - Century 21 Albania
Përshkrim

Perballe restorant Durresit, shitet godine me 4 kate e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi. Godina organizohet ne 4 nivele, ne katin -1 i cili eshte i pajisur dhe me 1 tualet, katin 0 qe ka 4 ambiente dhe 1 tualet, ne katin 1 qe ka 2 ambiente open space dhe 2 tualete dhe katin 2 qe ka 4 ambiente dhe 2 tualte. Prona disponon dokumentacion te rregullte hipotekor si dhe ofron mundesine per tu transformuar ne nje hotel te vogel, ne nje klinike mjeksore ose dentare, ne nje azil pleqsh ose ne cfaredo institucioni privat ose shteteror. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

438 m2

Sip. e brendshme:

438 m2

Sip. Toke:

200 m2

Dhomat e gjumit:

7

Tualetet:

5

Lloji:

Building

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

124

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Ferit Xhajko, Restorant Durrësi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin