APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE RRUGA E KAVAJES - Century 21 Albania
Përshkrim

APARTAMENT 1+1 PER QIRA
**RRUGA E KAVAJES**
-Tipologjia 1+1
-siperfaqa 74m2
-Kati 4, i mobiluar plotesisht
-Ndodhet ne nje zone qe ofron siguri dhe te gjitha facilitetet e
e mundshme per te jetuar.
-Pallat ekzistues
-Organizohet ne
-Sallon+ambienti gatimit
-Dhoma e gjumit
-tualet
-Ballkon
-Preferohen cifte ose kliente per Airbnb
*Per me shume info kontaktoni ne numrin +355696896371


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

396

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin