Vilë 4-katëshe për Qira tek Vilat Gjermane - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Vila 4 katëshe me 4 kate pranë ambasadës Amerikane në zonën e Vilave Gjermane në Tiranë, është në dispozicionin tuaj për qira me çmimin e 3400€ në muaj.
Vila është e organizuar me ambient living room, kuzhine, 9 dhoma gjumi dhe 4 tualete, dhe me verandë lulishte. Është i përshtatshëm për familje të mëdha ose për ndarje në apartamente të vogla ose edhe për zyra.

• Sipërfaqja ndërtimi është 121 m²
• Sipërfaqja totale është 342 m²
• Gjendet në zonën e qetë dhe të dëshiruar të Vilave Gjermane


Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

342 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

9

Tualetet:

4

Kati:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

235

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Vilat Gjermane

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin