JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GARDEN BUILDING ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me Qira Apartament 2+1 tek Kompleksi Tirana Garden Building tek Rruga e Kavajes, ne katin e 20 te nje godine te re. E pajisur me recepsion, kamera sigurie dhe administrim.
Apartamenti ka nje organizim:
Sipërfaqe totale 110.5 m²
• 3 ambiente pune
• 2 tualete
Apartamenti jepet per Zyra, Klinika, etj preferohen klient afatgjate, kompleksi ju ofron facilitetete te shumta
Ne cmim perfshihet posti i parkimit.
Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

20

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

306

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin