Jepet Me Qira Ambient Komercial në Rrugën Myslym Shyri. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Ambient Komercial në Myslym Shyri .
Organizohet në dy dhoma , nje hapesire te bollshme openspace , tualet dhe koridor te bollshem.
Ambienti është i kompletuar për qendër estetike moderne por mund të jepet edhe bosh për biznese të tjera.
I sapo rikonstruktuar dhe i përshtatshëm për qender estetike .
Ambienti është në një prej zonave më të mira ,Ofron pamje direkt në rrugën Myslym Shyri.
Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë ju lutemi të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

154 m2

Sip. e brendshme:

154 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

315

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri, Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin